E-Katalog
E - Kataloğumuzu Adobe Acrobat Reader programı ile açabilirsiniz.

Teklif İsteme
WEB sitemiz üzerinden teklif istemek için lütfen formumuzu doldurunuz.

Tavsiye Et
WEB sitemizi meslektaşlarınıza ve arkadaşlarınıza tavsiye etmek için tıklayınız.


Toplam ziyaretci sayısı  


İlhan Sanater ltd. şti. 1968 yılından beri otomotiv sektöründe sızdırmazlık elemanı olarak kullanılan contalık malzemelerin yurtiçi ve yurtdışı pazarlanmasında etkin rol oynamıştır.

Devamını okumak için tıklayınız ...

Router Kesim Teklifi Almak için Tıklayınız

Lazer Kesim Teklifi Almak için Tıklayınız
Mantar son atmış milyon yıldır Batı Akdeniz çanağında yetişen ve çok tanınmış ismiyle Mantar Meşesi adıyla bilinen (Latince bilimsel ifadesi Quercus Suber) ağacın kabuğuna verilen isimdir.

Dünya yüzündeki eşsiz ekolojik sistemi destekleyen mantar (Cork) çok geniş bir ürün yelpazesi ile zengin ekonomik değerlerin yaratıcısıdır. Mantar Meşesi ormanları, sadece Portekiz'de 725.000 hektarlık sahayı kapsamaktadır. Mantar asla son bulmayan uygulamaları ile mükemmel bir ses, ısı ve titreşim izolasyon ürünüdür. Portekiz'de senelik mantar kabuk hasadı 185.000 ton civarındadır. Tüm dünyada ise (Portekiz dahil) 340.000 tondur. Portekiz toplam üretimin % 54'üne sahiptir. Çanak şeklinde ve ondört köşeli hücresel bir yapısı vardır. Bu yapı içerisinde havayı bloke etmiştir. 1 cm3 mantarda ortalama 40 milyon adet birbiriyle çok sıkı bağlantılı hava dolu hücre mevcuttur.

Devamını okumak için tıklayınız ...