Kurumsal
 • Hakkımızda
 • İnsan Kaynakları
 • Bayilik Başvuru Formu

 • E-Katalog
  E - Kataloğumuzu Adobe Acrobat Reader programı ile açabilirsiniz.

  Teklif İsteme
  WEB sitemiz üzerinden teklif istemek için lütfen formumuzu doldurunuz.

  Tavsiye Et
  WEB sitemizi meslektaşlarınıza ve arkadaşlarınıza tavsiye etmek için tıklayınız.

  Toplam ziyaretci sayısı  


  Hakkımızda

  İlhan Sanater ltd. şti. 1968 yılından beri otomotiv sektöründe sızdırmazlık elemanı olarak kullanılan contalık malzemelerin yurtiçi ve yurtdışı pazarlanmasında etkin rol oynamıştır.

  Ürün yelpazemiz gelişen teknoloji ve buna bağlı olarak insan sağlığına zararlı etkisi olmayan nonasbestos (asbest içermeyen ) malzemelere doğru kaymış; Mantar esaslı sızdırmazlık maddelerin inşaat ve hediyelik eşya gibi sektörlerde de kullanılmasına paralel olarak ürün yelpazesi de genişlemiştir.

  Tamamen doğal bir madde olan mantarın şarap ve zeytinyağı gibi ülkemize büyük girdi sağlayan ürünlerde kullanımının artması ve buna paralel olarak sektörde yer alan firmaların ürün kalitelerini artırmaya yönelik gayretleri neticesinde; mantar esaslı ürünler sektörün tamamında talep edilir bir hale gelmiştir. Bununla birlikte İlhan Sanater Ltd. Şti. tarafından bu üretim alanlarında da kullanılan mantarın ithalatına başlanmış ve kendi sektörlerinde üretimini yaptıkları ürünlerin kalitesini ön planda tutan firmalar ile ticari ilişkileri her gün artarak